Najnowsze wiadomości

5 Sposoby na ergonomiczną konfigurację biura

Podstawka pod laptopa, czyli wygodna praca

Ranking podstawek pod laptop

19 czerwca 2024 22:20

Podstawki pod laptopy i ich zaletyPodstawki pod laptopy to stosunkowo nowe rozwiązania, już teraz zwracają one jednak na siebie uwagę nawet bardzo wymagających użytkowników. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że można na nie liczyć bez względu na to, czy pracuje się z laptopem, czy też z notebookiem.

Pozwalają na ustawienie urządzenia dokładnie na takiej wysokości, na jakiej znajduje się nasz wzrok, sprawiają więc, że wyeliminowana zostaje jedna z najpoważniejszych niedogodności, na jakie uskarżają się osoby pracujące z komputerem przez długi czas. Nie można nie docenić również tego, że mamy do czynienia z rozwiązaniami, które coraz częściej pozwalają na swobodną regulację wysokości. Odciąża to kark użytkownika wpływając jednocześnie na to, że wykonywana przez niego praca staje się łatwiejsza. Warto mieć na uwadze i to, że podstawki dostępne obecnie w sprzedaży są w stanie spełniać różnorodne funkcje.

Mamy zatem do czynienia choćby z podstawkami wyposażonymi w uchwyty na dokumenty, takimi, które charakteryzuje zwiększona ilość portów USB, a także z takimi, które posiadają wbudowane… głośniki. Niezmiennie w cenie są też podstawki chłodzące eliminujące poważne przecież ryzyko przegrzania się sprzętu. Warto wspomnieć i o tym, że produkty te obsługują każdego rodzaju notebooki i laptopy. Także ich solidna konstrukcja zasługuje na uwagę. Przyczynia się do tego, że urządzenie jest bezpieczne, my zaś nie musimy martwić się o to, że dojdzie do jego zsunięcia się.

Wygodna podstawka pod laptopa

Przenośna podstawa pod laptop Go Riser – Fellowes

Gdy przed komputerem pracujemy przez wiele godzin, wydaje się nam, że dolegliwości bólowe, jakie od pewnego momentu zaczynają nam towarzyszyć, to coś oczywistego. Wspomniane dolegliwości najczęściej dotyczą kręgosłupa, osoby pracujące przy komputerze skarżą się jednak również na bóle mięśni pleców oraz na problemy ze wzrokiem. Mówimy o problemach, które mają wiele przyczyn, bardzo często jednak winne jest złe dopasowanie miejsca pracy. O tym, jak ważna jest prawidłowa pozycja podczas pracy, nikomu nie trzeba przypominać, wypada więc cieszyć się, że na rynku dostępne jest rozwiązanie, które może wyeliminować opisywane tu dolegliwości.

Już samo otwieranie podstawki jest wyjątkowo efektowne, ta bowiem zachowuje się jak książka. Model zasługuje jednak na uwagę nie tylko ze względu na swój design, ale i z uwagi na funkcjonalność, której nie da się zakwestionować. Podstawka może być więc z łatwością transportowana, ma bowiem zaledwie osiem milimetrów grubości. Nie bez znaczenia jest i to, że specjalny projekt jej powierzchni staje się gwarantem znakomitej wentylacji.

Podstawka na notebook z głośnikami – Fellowes

Tym razem mamy do czynienia z modelem, którego atutem jest nie tylko funkcjonalność, ale także innowacyjność. Podkładka spełnia wiele funkcji, można więc liczyć na nią choćby wtedy, gdy chce się zapewnić najwyższą jakość chłodzenia sprzętu. Wbudowane głośniki stereo mogą być postrzegane jako dodatkowy gadżet. Tymczasem okazuje się, że są one nieocenione ze względu na idealną jakość dźwięku, jaką są w stanie zapewnić.

Sklep internetowy Alibiuro.pl posiada w ofercie szeroką gamę podstawek pod laptopa.